Cистема припливно-витяжної вентиляції повітря в офісі компанії Експолайт

Бізнес-простір

До нас звернувся клієнт із проблемою нестачі свіжого повітря в офісі.

Нестача кисню, запиленість, віруси та бактерії – все це проблеми повітря в приміщенні без припливно-витяжної вентиляції. Згідно з дослідженнями, при нестачі кисню і відповідно надлишку вуглекислого газу значно знижується концентрація уваги, страждає на працездатність, підвищується стомлюваність. Усе це знижує ефективність людей.
Крім того, через недостатній повітрообмін повітря в такому просторі забруднене пилом і хвороботворними мікроорганізмами.

Система припливно-витяжної вентиляції забезпечує приміщення повітрям із оптимальними параметрами якості. Таке повітря буде насичене киснем та очищене за допомогою фільтрів системи вентиляції.
Саме її ми реалізували в офісі нашого клієнта – компанії Експолайт. Перед нами стояло завдання забезпечити співробітників компанії свіжим чистим повітрям, не пошкодивши ремонт і не порушуючи робочі процеси.
Ділимося результатами роботи і на одному з фото ви можете побачити показники якості повітря на завантаженій ділянці. На площі 𝟐𝟓𝟎 M𝟐 з кількістю працівників 𝟒𝟎 людей були встановлені 𝟐 приточно-витяжні установки 𝐊𝐨𝐦𝐟𝐨𝐯𝐞𝐧𝐭, продуктивність 𝟕𝟎𝟎 та 𝟒𝟎𝟎 M𝟑 / год, ми використовували відкриті повітряні канали, пофарбовані в білий колір з акуратними решітками, які органічно пасують до інтер'єру.

Завжди раді створювати простори з оптимальними параметрами якості повітря, які забезпечують комфортну та здорову робочу атмосферу!

Замовте розрахунок вартості інженерних робіт вашого об’єкту

та отримайте оцінку можливостей підвищення
енергоефективності та енергозбереження об'єкту

розрахувати

Розрахуйте проєкт

та отримайте оцінку можливостей підвищення
енергоефективності та енергозбереження об'єкта