Теплові насоси повітря-вода у приватному будинку площею 1600 м2

Квартири та будинки

Адреса об’єкту

Дніпропетровська область

 

Опис об’єкту

Будинок площею 1600 м2 з встановленими сонячними колекторами, що виробляють електроенергії в мережу 3 кВт/год, в комплексі 2 басейни: відкритий і закритий.

 

Задачі
  • Реалізація альтернативної економічної системи опалення будинку і басейнів, системи вентиляції, підігріву басейнів і приготування гарячої води каскадом теплових насосів повітря-вода Viessmann

Процес і результати роботи

Було встановлено каскад з 4-х теплових насосів Viessmann, які працюють по бівалентної схемою, спільно з існуючими газовими котлами Buderus. Теплові насоси в теплий період року підігрівають басейн на вулиці, а також забезпечують підігрів гарячої води, нагрівають припливне повітря системи вентиляції. У зимовий період року теплові насоси працюють з повним навантаженням на всі системи до мінус 10 ° С, далі по бівалентної схемою (при необхідності) працюють газові котли. Автоматизація управління реалізована за місцем, а також дистанційно через програмне забезпечення на телефоні і комп'ютері. Таким чином, навіть не перебуваючи вдома можна управляти системою опалення, бачити збої в роботі обладнання в онлайн-режимі.

Замовте розрахунок вартості інженерних робіт вашого об’єкту

та отримайте оцінку можливостей підвищення
енергоефективності та енергозбереження об'єкту

розрахувати

Розрахуйте проєкт

та отримайте оцінку можливостей підвищення
енергоефективності та енергозбереження об'єкта